Ugrás a tartalomra

Ipari Villanyszerelő

Gépek/gyártósorok telepítésével foglalkozó, vállalathoz keresünk

VILLANYSZERELŐKET

Külföldi munkavégzés !

Feladatok

  • a védőcsövek falba süllyesztése vagy falra erősítése, elosztódobozok, kapcsolók, biztosítékok, kapcsolószekrények és világítástechnikai szerelvények felszerelése, a falban tett kár javítása

  • a vezetőhuzalok lemérése és behúzása a védőcsőbe

  • a megfelelő vezetővégek csupaszolása és összesodrása

  • a fogyasztók bekötése és a bekötés helyességének ellenőrzése

  • a védőföldelések kialakítása és a földelési ellenállás rendszeres ellenőrzése

  • a villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása (zárlatos, szakadt vagy összeégett vezetékszakaszok, meghibásodott szerelvények, zárlatos fogyasztó, kiégett világítótestek stb.) és javítása

Elvárások:
  • Szakirányú középfokú oktatási bizonyítvány

  • Legalább 2-3 éves ipari villanyszerelési tapasztalat

  • Hosszabb ,4-5 hetes külföldi munka vállalása

  • villanyszerelési eljárások ismerete

  • műszaki rajzok olvasása , értelmezése

  • Munkavédelmi és tűzvédelmi előírások ismerete

Amit nyújtunk:
  • Kiemelkedő alapfizetés

  • Munkamentes , de fizetett időszak itthon

  • Munkatársak folyamatos képzéseken , tréningeken vesznek részt

  • Kiszámítható munkarend , amely könnyen tervezhető

  • Ki - és hazautazási költségeket a cég állja

  • Térítésmentes lakhatás a munkaterületen , kollégáinknak felszerelt , korszerű apartmanokat biztosítunk

Előnyök:
  • Azonnali belépés

  • Jelentős szakmai gyakorlat

Budapest
Teljes munkaidős
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 26.10.2024

Állás megosztása