Ugrás a tartalomra

HR projektvezető

A Starjobs Magyarország Kft. keres projektvezető munkatársat.

Mikor jelentkezz hozzánk?

  • Ha tudod vállalni, hogy rugalmas munkaidőben kell dolgoznod napi 8 órában
  • Amennyiben rendelkezel felsőfokú iskolai végzettséggel
  • Ha van középfokú angol nyelvvizsgád és B kategóriás jogosítványok
  • Amennyiben van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Önéletrajzodban kérjük, tüntesd fel bérigényedet

Milyen feladataid lesznek?

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek teljes körű menedzselése
  • Munkaerő toborzása és kiválasztása
  • Kapcsolattartás meglévő és leendő partnerekkel, jelöltekkel, munkavállalókkal
  • Kimutatások, havi összesítők készítése
  • Bérszámfejtéssel való kapcsolattartás
  • Egyéb szakmai, adminisztrációs feladatok ellátása

Hol fogsz dolgozni?

  • Budapesten a IX. kerületben és home office-ban

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 05.09.2024

Állás megosztása