Gyorséttermi diákmunka - KFC - Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér - Órabér Br. 2000 Ft-tól!

Leírás: Diákmunka: 18 év feletti, aktív vagy passzív, nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk éttermi kisegítésre.
Feladat:

  • Vendégek kiszolgálása
  • Kasszázás
  • Konyhai feladatok ellátása
  • Szendvicsek elkészítése
  • Csomagolás

Amit kínál az étterem:

  • Nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • Tanulmányokkal összeegyeztethető, rugalmas időbeosztás
  • Bónuszok
  • 25% kedvezmény a KFC, Starbucks, Pizza Hut éttermekben

Óradíj: 2000

Elvárások:

Feltétel:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás
  • Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • H-V között, heti min. 2 nap vállalása
  • Betöltött 18.életév
  • Rugalmas ráérés (az étterem 4:00-22:00-ig tart nyitva)
  • Tudni kell nyitós-zárós műszakot is vállalni
  • Hosszú távra tudod vállalni
  • Megfelelő fizikum (nagyobb súlyok emelése)
  • Főként fiúk jelentkezését várják!