Ugrás a tartalomra

Gyermekszemész szakorvos

Magánklinikai partnerünk bővülő csapatába keresünk Szemész vagy Gyermekszemész szakorvost Budára!

Amit partnerünk kínál

  • Hétfő-Péntek munkavégzés 8:00-18:00 között, napi 8 órában, vagy
  • heti 1 alkalommal szombatonként 8-16:00 között.
  • Bérezés kölcsönös megállapodás alapján,
  • munkavállalói vagy megbízási szerződéssel,
  • frekventált lokáció, modern munkakörnyezet, biztosított asszisztencia.

Feladatok

  • szemészeti vizsgálatok elvégzése és diagnózis felállítása,
  • szemészeti kezelések és műtétek végrehajtása,
  • foglalkozás egészségügyi látás vizsgálatok elvégzése és értékelése,
  • páciensek tájékoztatása, szükség esetén további vizsgálatokra irányítás és szakvélemény készítése

Elvárások

  • szemész szakorvosi végzettség,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségek,
  • empatikus hozzáállás a páciensekhez,
  • angol nyelvtudás előny.

Mit kell most tennedAmennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, kattints a 'Jelentkezem' gombra és küldd el nekünk frissített önéletrajzod!Te már megtaláltad álmaid lehetőségét, de van olyan ismerősöd, aki esetleg még nem? Küldd el neki!

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 10.09.2024

Állás megosztása