Ugrás a tartalomra

Gyártósori gépkezelő (WHC013141)

Pozíció leírása:

Feladatok:

  • A gyártósori gépek szakszerű üzemeltetése, tisztántartása
  • Részvétel megelőző karbantartási feladatokban
  • Aminőségirányításirendszerben előírtak betartása, dokumentálása

Amit kínálunk:

  • Biztonságos, stabil vállalati működés, családias légkör.
  • Innovatív, modern munkakörnyezet.
  • Teljeskörű betanulás és képzés.
  • Jó fej, támogató vezetőség és kollégák.
  • Tervezhető, kiszámítható munkaidőbeosztás 2 műszakban (6:00-18:00, 18:00-06:00).
  • Versenyképes fizetés és cafeteria.
  • Bejárás támogatása üzemanyag-támogatással.
  • Ingyenes céges buszjáratok: Balmazújvárosról, Hajdúszoboszlóról, Nádudvarról és egyéb településekről Szerep-Sárrétudvari-Báránd-Kaba és Tiszacsege-Telekháza-Egyek vonalán

Elvárások:

  • Előny, ha szakmunkás végzettséggel rendelkezel.
  • Külön értékeljük, ha műszerész vagy gépkezelői végzettséged is van.
  • Jó műszaki érzéked van.
  • Megbízható és kitartó vagy.
  • Nem ijedsz meg a többműszakos munkarendtől.

Nagyhegyes, 4064 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 14.09.2024

Állás megosztása