Ugrás a tartalomra

Gépkezelő operátor

Partnercégünk meghatározó szerepet tölt be az autóipari alkatrészgyártásban. Maklári telephelyükön elsősorban az elektromos kormányművek és a hozzá tartozó alkatrészek gyártása folyik, melyek már sok millió járműbe építve bizonyítják kiváló minőségüket.

Feladatok:

  • automatizált gépsorok precíz, pontos működtetése
  • általános összeszerelési munkálatok elvégzése
  • a gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • monotóniatűrés

Munkaidő

  • 3 nap munka, 3 nap pihenő: 6:00-18:00/18:00-6:00 vagy
  • hétfőtől péntekig 6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-6:00

Amit kínálunk

  • hosszú távú, stabil munkahely
  • határozatlan idejű, főállású munkaviszony
  • kiemelt műszakpótlékok, cafetéria, teljesítményalapú bónusz
  • ingyenes céges buszjárat Heves, Jász-Nagykun-Szolnok és Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye számos településéről
  • utazási költségtérítés
  • támogató, emberközpontú légkör
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

  • gyári munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • több műszakos munkarendben szerzett tapasztalat

Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a „jelentkezem” gombra. Ezt követően munkatársunk felveszi Önnel a kapcsolatot, átbeszélik a legfontosabb részleteket és megbeszél Önnel egy állástájékoztató időpontot egri irodánkba.

Maklár, 3397 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 10.09.2024

Állás megosztása