Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Légy része egy dinamikus csapatnak, amely meghatározza az ízek világát. Csatlakozz gépkezelőként élelmiszeripari partnerünkhöz és vegyél részt az aromák megalkotásában.

Gépkezelő feladatok: Légy Te az ízek mestere!

  • Berendezések működtetése és felügyelete: alapanyagok betöltése, anyagmérések elvégzése
  • Gyártástechnológiai feladatok: folyamatos gyártás biztosítása
  • Technológiai előírások betartása

Elvárások / Requirements

  • Folyamatos 3 műszakos munkarend vállalása: 4 nap délelőtti műszak, 1 nap pihenő, 4 nap délutáni műszak, 1 nap pihenő, 4 nap éjszakai műszak, 2 nap pihenő
  • Középfokú végzettség, ennek hiányában 5 éves szakmai tapasztalat
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Előny: érvényes targoncavezetői jogosítvány

Amit nyújtunk / Benefits

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások: cafeteria, teljesítménybónusz, éves bónusz
  • Kedvezményes munkahelyi étkezés
  • Egészségbiztosítás, élet- és balesetbiztosítás
  • Kedvezményes parfüm rendelési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről:
  1. Szeged-Deszk-Klárafalva-Ferencszállás-Kiszombor
  2. Hódmezővásárhely-Szikáncs-Földeák
  3. Mezőkovácsháza-Végegyháza-Mezőhegyes-Pitvaros-Csanádpalota-Kövegy
  4. Nagylak-Magyarcsanád-Apátfalva

Randstad Hungária Kft. logó

Gépkezelő

Makó
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 14.09.2024

Állás megosztása