Ugrás a tartalomra

Gépkezelő

Autóipari alkatrész beszállító iparágban, multinacionális cég pécsi egységébe munkatársakat keresünk gépkezelő munkakörbe. Nők és férfiak jelentkezését egyaránt várjuk!

Feladatok:

  • gépkezelés
  • alapanyagok ellenőrzése
  • alapanyag-mozgatás

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • emelőgép kezelői szakvégzettség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkaidő

  • 3 műszakos munkarend (6:00-14:00;14:00-22:00;22:00-6:00)

Amit kínálunk

  • alapbér
  • műszakpótlék + 30% (18-6 óráig)
  • termelési bónusz, egyéb prémium jutattások
  • br. 34.800 Ft cafeteria
  • ingyenes céges buszjárat Szigetvár, Szentlőrinc, Túrony irányából
  • br. 500 Ft/munkanap térítés pécsi munkavállalóknak
  • 18 Ft/km üzemanyagköltség-térítés
  • 100% bérlettérítés
  • folyamatosan fejlődő, stabil munkakörnyezet
  • összetartó, lendületes csapat
  • hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel
  • munkaruha és saját, zárható szekrény

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezés Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem a lenti rövid űrlap kitöltésével jelentkezzen az állásra, vagy küldje el önéletrajzát a pecs@humancentrum.hu e-mail címre, illetve hívja a 06 70 452 3306 telefonszámot. Visszahívjuk!

Gépkezelő

Pécs
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 13.09.2024

Állás megosztása