Ugrás a tartalomra

Gépjárműszerelő

Partnerünk az egyik legrégebbi gépjármű kereskedés Magyarországon, ahol az ügyfélközpontú gondolkodás és a magas minőség áll a középpontban. Ha szenvedélyed az autók világa és szeretnél egy elhivatott csapat tagja lenni, akkor náluk a helyed!

Feladataid közé tartoznak:

  • Munkalapon megrendelt munkák szakszerű elvégzése, gumiabroncsok fel- és leszerelése, centrírozás, ’0’ revízió elvégzése, átadás előtti előkészítése

  • Hibátlan, gyors és pontos munkavégzés az ügyfél elégedettségének érdekében

  • Egyéb feltárt és a közlekedésbiztonságot veszélyeztető hibák szolgálati úton történő jelentése

  • Esetleges reklamációk soron kívüli rendezése

  • Szakmunkástanulók oktatása

  • Balesetvédelmi, tűzvédelmi és Polgári Védelmi oktatásokon való részvétel

  • Munkafegyelmi szabályok betartása, beleértve a parkolás rend betartását is

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Szakirányú végzettség

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • Önálló munkavégzés

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin! Kiemelkedően fontos tekintettel a szűk területre és a gépjárművek mozgatása miatt

  • Erkölcsi bizonyítvány

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Nem feltétel, de előny:

  • Releváns szakmai tapasztalat

  • Alumínium karosszéria javításban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest III. kerülete

Munkaidő:

  • Hétfőtől - Péntekig (8:00 - 16:30)

Amit partnerünk ajánl munkádért cserébe:

  • Kiváló munkahelyi légkör, megegyezés szerinti jövedelemmel

  • Klimatizált műhellyel

  • Stabil munkahely és modern munkakörnyezet

  • Azonnali kezdési lehetőség

  • Emberileg és szakmailag elhivatott kollégák

  • 8 órás munkaidő

  • Hosszú távú karrierlehetőségek

  • Megalapozott képzési és továbbképzési lehetőségek

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 20.10.2024

Állás megosztása