Ugrás a tartalomra

GÉPÉSZMÉRNÖK

Feladatok, amikben számítanak Rád:

  • Gyártási technológia kidolgozása, normaidők megállapítása, felügyelete
  • Rajzok frissítése, átdolgozása
  • Darabjegyzékek összeállítása
  • Gyártási dokumentációk, előírások készítése
  • Gyártókészülékek tervezése (hegesztő összeállító-, és forgácsolókészülékek)
  • Együttműködés a kapcsolódó területeken dolgozó kollégákkal

Elvárások:

  • Gépészmérnöki / Gépész üzemmérnöki / Műszaki menedzser végzettség
  • Gyártástechnológiában szerzett tapasztalat gépgyártás / alkatrészgyártás területen
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás - társvállalatokkal, cégen belüli kommunikáció során használatos főként írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • CAD rendszer ismeret (Siemens NX vagy Inventor elsősorban)

Előnyök:

  • Több éves mérnöki tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit Partnerünk tud nyújtani:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Kiemelkedő bérezés megállapodás szerint
  • Útiköltség támogatás - 23 Ft/km

Munkavégzés helye:

  • Dévaványa(Békés vármegye)

Munkavégzés ideje:

  • H-P: 8:00-16:30

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet töltsd fel frissített önéletrajzodat a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Békés
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 03.07.2024

Állás megosztása