Ugrás a tartalomra

FUVAROZÁSI OPERÁTOR-DISZPÉCSER

Főbb feladatok:

  • Aktív kommunikáció a megbízókkal, szolgáltatókkal, szervizekkel, gépjárművezetőkkel
  • A fuvarfeladatok elvégzése során felmerülő problémák megoldása
  • Folyamatos kommunikáció az operatív részleggel
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Műszaki mentések leszervezése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • A 12 órás (éjjeli és nappali) műszak vállalása
  • MS Office felhasználói szintű ismeret
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Nyitott, megbízható személyiség
  • Stressztűrés, koncentráltság
  • Jó kombinációs készség, kitűnő memória és csapatjátékosi alkat

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • AETR ismeret
  • Francia, német vagy román nyelv ismerete

Amit kínálnak Számodra:

  • Piaci átlagon felüli, kiemelkedő bérezés
  • Munkába járási támogatás
  • Változatos feladatkör
  • Továbblépési lehetőség, karrierépítés

Munkavégzés pontos helye:

  • Vecsés

Munkaidő:

  • 06:00 – 18:00-ig, illetve 18:00 – 06:00-ig, 4 napos váltásban (4 nap munka – 4 nap szabad)

Partnerünkről bővebben:

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra szakmai önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Pest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 21.10.2024

Állás megosztása