Ugrás a tartalomra

Fűrészgép kezelő

Jól fizető, hosszútávú és megbízható lehetőséget keresel? Mohácson kínálunk egy pozíciót, amire mindegyik feltétel illik. Egy alumínium-öntödébe keresünk fűrészgép kezelő munkatársakat, akik az elkészült alumínium alkatrészekről levágják a felesleges öntési maradványokat. A világ legmenőbb autóiba építik be az itt elkészült alkatrészeket. Pécsről és a környékbeli településekről céges buszjáratot is biztosítunk

Feladatok:

  • Az elkészült alumínium alkatrészek kiszedése az öntőformából

  • Fűrészgép segítségével a felesleges öntési maradványokat levágni

  • Minőségellenőrzés céljából az alkatrészeket továbbküldeni társosztályoknak

  • Munkakörnyezet tisztán és rendben tartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség

  • Teherbírás, monotontűrés

  • 3 műszakos munkarend vállalása (Hétfőtől Péntekig; 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)

  • Tapasztalat, előképzettség nem szükséges, de előny

Juttatások:

  • Céges buszjárat Pécsről és a környékbeli településekről

  • Műszakpótlék

  • Cafeteria

  • Bónuszok (jelenléti- és teljesítménybónusz már az első hónaptól)

  • Munkavégzéshez szükséges eszközök, munkaruha

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Mohács
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 19.10.2024

Állás megosztása