Ugrás a tartalomra

FRANCIA NYELVŰ TERMÉKADMINISZTRÁTOR

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékleírások magyar nyelvről francia nyelvre fordítása,
  • Francia nyelvű termékoldalak készítése, optimalizálása és elhelyezése a legnagyobb európai marketplace felületeken (Amazon, Leroy Merlin, Ebay),
  • Termékinformációs adatbázis kezelése, naprakészen tartása,
  • Új piaci lehetőségek feltérképezése az adott piacokon,
  • Piacterek zavartalan működésének ellenőrzése,
  • Esetlegesen felmerülő operatív problémák hatékony és gyors megoldása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • 1-3 év tapasztalat webshopok adminisztrációjában,
  • Felsőfokú/tárgyalóképes aktív francia nyelvtudás szóban és írásban,
  • Microsoft Excel magas szintű ismerete,
  • Csapatszellem és megbízhatóság,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Önálló, pontos munkavégzés.

Előnyök:

  • E-commerce, webshop management (Magento, Shopify) tapasztalat,
  • Bármely más idegen nyelv ismerete.

Amit kínálnak:

  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés teljes bejelentéssel, cafetériával,
  • Medicover egészségbiztosítás (próbaidő után),
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődés,
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet.

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest, VII. kerület.

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő, Home Office lehetőséggel.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 17.09.2024

Állás megosztása