AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Mozgás és vezérlési megoldásokat kínáló piacvezető partnercégünk zöld mezős beruház keretein belül, újonnan induló kaposvári gyáregységéhez keresünk

az alábbi munkakörbe kollégát:

Folyamatmérnök

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Biztosítja az új termékek, folyamatok, szerszámok és gépek hatékony bevezetését a gyártási környezetbe.
  • A porfestési technológiák szerszámainak, szerelvényeinek és folyamatainak fejlesztése, bevezetése és optimalizálása.
  • Biztosítani kell, hogy a folyamatokhoz kapcsolódó mérnöki eszközök (BOM-ok, folyamatábrák, munkautasítások, szabványos idők, szerelvények stb.) könnyen elérhetők, pontosak és hatékonyan használhatók legyenek.
  • Felelősséget vállal a porfestési technológiákkal foglalkozó operatív személyzet képzéséért.
  • Technikai támogatást nyújt a karbantartó és a gyártó csapatoknak a megfelelő technológiák hibaelhárításához, biztosítva a zökkenőmentes termelést.
  •  Mérnöki dokumentáció létrehozása és karbantartása:
  • BOM-ok, folyamatábrák, ellenőrzési tervek, FMEA-k, munkautasítások (WIs), műszaki modellek és rajzok, valamint egyéb kapcsolódó dokumentumok kidolgozása, fenntartása, felülvizsgálata és frissítése a porfestéshez.

Ahhoz, hogy hatékonyan és eredményesen végezd a munkádat szükséged van:

  • Felsőfokú végzettség preferáltan gépészmérnöki vagy ipari mérnöki szakon.
  • Fémbevonási technológiák és folyamatok ismerete, beleértve a porbevonást is, amelyet legalább 2 év iparral kapcsolatos folyamatmérnöki munkakörben szerzett tapasztalat támaszt alá.
  • A porfestési folyamatokkal való munka és azok optimalizálása terén szerzett gyakorlat
  • Lean gyártási elvek és technikák (5S, Kaizen, értékáram-térképezés) ismerete.
  • CAD ismeret
  • Kiváló angol kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt, a műszaki információk világos átadása érdekében.
  • Érvényes, B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes juttatási csomaggal honoráljuk;
  • Változatos és kihívást jelentő feladatokon keresztül bővítheted szakmai tapasztalatodat;
  • Stabil és megbízható vállalatként hosszú távon tervezhetsz partnercégünkkel;

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Hogyan adhatod be a jelentkezésed hozzánk?

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzodat, melyet a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz elküldeni.

Köszönjük!

Get Work Trend Kft.

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Folyamatmérnök - Kaposvár

Kaposvár
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 17.10.2024

Állás megosztása