Ugrás a tartalomra

Folyamatmérnök

Feladatok / Tasks

  • A mérnök által támogatott termelési terület, műszaki tartalomra visszavezethető mérőszámainak napi monitoringja

  • Gyártási folyamatok és/vagy szerszám fejlesztések során tesztek, aktivitások végrehajtása, előkészítése és a kapcsolódó adatok kezelése.

  • Nem-megfelelőségek vagy negatív trend esetén az adatok és körülmények analízise

  • Műszaki problémáról, szerszámok, berendezések állapotáról, képességeiről, termelési dokumentációk eltéréseiről való információgyűjtés

  • Tesztek és különleges megbízások koordinálása társosztályokkal együttműködve

  • Folyamatos kapcsolattartás a felügyelt termelési terület beállítóival, csoportvezetőivel

  • Részvétel termék áthelyezési, termék bevezetési projektekben

  • Részvétel belső zárolások, vevői reklamációk kezelésére és intézkedések végrehajtására

  • Karbantartási tevékenységek monitorozása, karbantartási feladatok meghatározásában való részvétel

  • Terület technológusainak koordinálása

  • Belső és külső auditok esetén támogatás

  • Gyártási dokumentációk felülvizsgálata és adminisztrációja

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök), vagy ekvivalens gyártási munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat.

  • Angol és/vagy Német nyelv társalgási szintű ismerete

  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés

Jászberény
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 30.09.2024

Állás megosztása