Ugrás a tartalomra

Főkönyvelő / Senior Mérlegképes könyvelő (Tata)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nemzetközi, kb. 100 főt foglalkoztató gyártó vállalat.

Részükre keresünk ÚJ kollégát az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:Vevői-, bejövő számlák könyvelési feladatainak összefogása, de a senior szakember is aktívan részt vesz az operatív feladatokban is;
Havi zárások és adóbevallás elkészítése;
Pénzügyi kimutatások összeállítása, banki kapcsolattartás;
Banki utalási csomagok összekészítése és rögzítése a könyvelési rendszerben (vállalatirányítási rendszer);
Cashflow riportok készítése;
Adatszolgáltatások elkészítése;
Számlázási feladatok ellátása;
Kintlevőségek figyelése;
Riportolás a gyárigazgató részére.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Elvárások:

Komplex könyvelési tapasztalat (senior);
Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. Oracle, SAP vagy egyéb).

Amit nyújtunk:

Korrekt, motiváló bérezés, juttatások.
Work-life-balance.

Előnyök:

Nem elvárás a főkönyvelői múlt, azon senior könyvelőket is szívesen meghallgatnak, aki szívesen kerülne ilyen pozícióba.
Előnyt jelenthet egy alapfokú német vagy angol nyelvtudás, de ez egyáltalán nem feltétel, szintén.

Tatabánya, 2800 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 11.09.2024

Állás megosztása