Ugrás a tartalomra

Főkönyvelő

Legyünk együtt sikeresek!

Magyar tulajdonban lévő cégcsoporthoz keresünk Főkönyvelőt Partnerünk részére:

Pozíció leírása:A főkönyvek karbantartása, a havi zárási folyamatok felügyelete;
A könyvelőcsapat irányítása és fejlesztése (3-4fő),
A társaság számviteli és adózási operatív tevékenységének irányítása, ellenőrzése;
Éves és évközi készlet és tárgyi eszköz leltárakban való közreműködés, azok felügyelete;
Az éves beszámoló előkészítése, üzleti jelentés összeállítása a taggyűlés részére;
Vezetői információs rendszer számviteli adózási feladatainak működtetése;
A könyvvizsgálatok előkészítése, könyvvizsgálati asszisztencia;
A cégcsoport statisztikai adatszolgáltatásainak elkészítése, felügyelete;
Pályázatok pénzügyi elszámolásának koordinálása;
A transzferár politika felügyelete, kialakítása és alkalmazása;
Az adóbevallások pontos és időben történő elkészítése;
Az adózási folyamatok felügyelete, a helyi és nemzetközi adószabályoknak való megfelelés biztosítása;
Aktív szerepvállalás az adóoptimalizálási stratégiák kidolgozásában és végrehajtásában.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Elvárások:

Felsőfokú szakirányú végzettség, mérlegképes könyvelői regisztráció (lehet könyvvizsgálói is, vagy adótanácsadói);
Releváns tapasztalat hasonló munkakörben;
Átfogó szakirányú jogszabályi ismeretek;
Kiváló analitikai és problémamegoldó készségek.

Amit nyújtunk:

Izgalmas feladatok, családias munkakörnyezet;
Motiváló bérezés + vállalati gépjármű (magánhasználatra is);
Támogató, innovatív szemléletű vezetőség.

Előnyök:

Cégcsoportos könyvelésben való jártasság.

Főkönyvelő

Ajka
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 10.09.2024

Állás megosztása