Ugrás a tartalomra

FEJLESZTŐ MUNKATÁRS

Leendő feladatok:

  • Adatmigrációs folyamatok áttekintése, fejlesztések kivitelezése
  • SQL, PowerShell, Python programozói feladatok ellátása
  • Üzleti folyamatok feltérképezése, hatékonyságának javítására való javaslattétel
  • Fejlesztési specifikációk elkészítése, fejlesztési dokumentáció
  • Ellenőrző, támogató riportok készítése

Munkakör betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angolnyelvtudás
  • Word, Excel magas szintű ismerete
  • Önálló, dinamikus munkavégzésre való képesség
  • Analitikus gondolkodás
  • Rugalmasság, pontosság, kiváló munkabírás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előnyt jelent:

  • Befektetési szolgáltatónál vagy pénzintézetnél, szerzett minimum 2-3 éves gyakorlat, pénzügyi eszköz termékismeret
  • Clavis (Dorsum Zrt.) rendszer ismerete

Amit Partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest, II. kerület

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő, napi 8 óra

Csatolandó dokumentumok:

  • Önéletrajz
  • Egyoldalas bemutatkozó anyag
  • Bérigény megjelölése

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra a fentebb említett dokumentumokat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 10.07.2024

Állás megosztása