Ugrás a tartalomra

ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • Az ügyfélkör igényeinek pontos felmérése és azok kielégítése az eladás folyamata során,
  • Ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás (meglévő ügyfelek kiszolgálása, új ügyfelek, projektek felkutatása),
  • Szükséges adminisztráció elvégzése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Üzletkötői munkaterületen szerzett tapasztalat,
  • Saját gépjármű, jogosítvány,
  • Magabiztos, ápolt megjelenés.

Előny:

  • Napelem rendszerek értékesítésében szerzett tapasztalat.

Amit biztosítanak:

  • Üzletkötői Szerződés alapján bérezés jutalékos rendszerben,
  • Céges számítógép,
  • Céges telefon,
  • Évi kettő céges rendezvény.

Munkavégzés pontos helye:

  • Home Office (eseti jelleggel: Fejér, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Pest, Somogy, Veszprém, Budapest, Tolna, Zala megye)

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű, lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

ÉRTÉKESÍTŐ

Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 04.07.2024

Állás megosztása