Ugrás a tartalomra

Erősáramú Technikus

Egyedi induktív rendszereket fejlesztő és gyártó svéd tulajdonú partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk Erősáramú technikusmunkatársat Kecskemétre!

Partnerünk olyan igényes iparágakban szolgálja ki ügyfeleit, mint a vasúti gördülőállomány vagy a megújuló energia.

A következő feladatok várnak Önre:

  • Sorozatgyártásban felmerülő elektromos problémák ellátása.

  • Méréssel kapcsolatos folyamatok monitorozása és fejlesztése.

  • Termékekhez tartozó elektromos mérési tervek rendszerbe integrálása és karbantartása.

  • Transzformátorokon, Induktorokon elvégzendő erősáramú mérések elvégzése.

  • R&D irodákkal történő kapcsolattartás.

  • Prototípus gyártáshoz tartozó feladatok elvégzése.

Ön a megfelelő jelölt, ha:

  • Erősáramú elektrotechnikusi végzettsége van.

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalata van.

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezik.

  • MsOffice készség szerű használata nem okoz gondot.

  • Gyenge- és erősáramú mérőműszerek használata nem újdonság.

Előnyt jelent, ha:

  • Transzformátor gyártásban szerzett tapasztalata van.

  • Német nyelvismerettel rendelkezik.

Mivel honorálja a cég az Ön munkákát?

  • Öszönző alapbér megegyezés szerint.

  • Cafeteria /évi bruttó 515 ezer Ft/.

  • Üzemanyag térítés /45Ft/km/.

  • Éves bónusz

  • Befogadó és összetartó csapat.

Bács-Kiskun
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 27.06.2024

Állás megosztása