Ugrás a tartalomra
Építőipari munkavédelmi koordinátor
A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

A feladataid lesznek:

  • A munkavédelmi és más törvények által meghatározott rendelkezések ellenőrzése az építési folyamat során. Ezen felül az ellenőrzések dokumentálása, helyesbítő intézkedések meghozatala és azok teljesülésének nyomon követese;
  • Folyamatos felügyelet és ellenőrzés az építkezés során, BE terv és szakági tervek felülvizsgálata;
  • Az ellenőrzésekről napi, heti, havi riport készítése, megadott értékelési rendszer alapján, elemzés készítése az építés során felmerülő problémákról, kockázatok értékelése, a feltárt hiányosságok elhárítására, ellenintézkedések előkészítése és kiadása;
  • Felelős a projektmenedzsment tagjainak tájékoztatásáért az aktuális biztonságot érintő állapotokkal kapcsolatban;
  • A projekt balesetmegelőzési rendszerének üzemeltetése;
  • A bekövetkezett balesetek vizsgálatában való részvétel.

Amit tőled várunk:

  • Munkavédelmi szakmérnök/szakember vagy technikus végzettség;
  • Legalább 3 éves tapasztalat építőipari nagyberuházások terén;
  • Jó angol nyelvismeret (minimum középfok);
  • Erős felelősségtudat, jó kommunikációs és koordinációs készség.

Előnyt jelent:

  • Hasonló szerepkörben szerzett tapasztalat egy multinacionális gyártó vállalatnál.

Amit mi biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Hangsúlyt fektetünk a munka-magánélet egyensúlyára: szabad hétvégék és alacsony túlóraszám;
  • Hosszú távú munkalehetőség.