Ugrás a tartalomra

Építészeti tervezőmérnök

Ipari ágazatban működő nemzetközi gyártó partnerünk zöldmezős beruházásának megvalósításához Hajdú Bihar Vármegyébe keresünk tapasztalt:

Építészeti tervezőmérnök kollégát.

Feladatok:

  • Adatok összegyűjtése az adatokat a projekt korai szakaszában, technikai támogatás és együttműködés biztosítása a projekt megvalósításához, valamint az új építés során az üzem általános elrendezésének, valamint az egyes épületek épületeinek előzetes tervezésének elvégzése.
  • Együttműködik a tervezőintézettel és más külső tervező intézményekkel az építészeti tervezési feltételek biztosítása, az építészeti tervezési terv megerősítése és felülvizsgálata, a tervezőintézet által biztosított rajzok áttekintése,
  • Az átfogó mutatók, mint a megfelelőséghez, biztonsághoz, megbízhatóság felülvizsgálatához, gazdaságossághoz, kivitelezhetőséghez, karbantartáshoz és mérhetőséghez kapcsolódó rendszer kialakításában való részvétel.
  • Segítségnyújtás az építési projektbeszállítók, építőipari cégek és projektesetek vizsgálatában, valamint a beszállítók és kivitelező cégek projektterveinek, mennyiségeinek áttekintése.
  • Vegyen részt az építési projektben felmerülő problémák megvitatásában, összegezze és tegyen javaslatot megoldásokra vagy fejlesztési tervekre.
  • Beszállítók végrehajtásának nyomon követése, (például az egyes projektek építészeti rajzmódosításainak), és vezesse a tervmódosítási munkát.
  • Az építési szakterület egyes speciális konstrukcióinak szerződés-odaítélése előtti előkészítő munkák végrehajtása
  • A felelős projekthez helyszíni munkavezetés és magyarázat adása, az építési beruházások átvételében való részvétel.
  • A munka előrehaladásának időben jelentése a felettesnek, meglévő problémák előterjesztése, elemezze a helyzeteket és tegyen javaslatokat a problémák megoldására.
  • Az épülő üzem építési területének építési és tervváltozásainak nyomon követése, az épület tervezésének időben történő kivitelezése az igényekhez igazítva.
  • A felettes vezetők által kijelölt egyéb feladatok elvégzése.

Követelmények:

  • Felsőfokú alap vagy magasabb fokú végzettség építészet vagy egyéb kapcsolódó területen.
  • Angol nyelvtudás, kiváló szóbeli és írásbeli készség. Jártasság angol nyelvű műszaki anyagok olvasásában.
  • Jártasság a Windows irodai szoftverek és AutoCAD programban.
  • Legalább 5 év nagyvállalati vagy csoportos építőipari gyakorlat, építési projektek tervezésében, valamint helyszíni építésvezetésben szerzett tapasztalat; Gazdag építőipari műszaki ismeretek.
  • Országos okleveles gyakorló képesítési bizonyítvány vagy szakmai cím bizonyítvány (ideértve az országos egységes vizsgán vagy felülvizsgálaton szerzett junior és magasabb műszaki címet is).
  • Jó tervezői és áttekintő képességgel kell rendelkeznie az építészeti szakmai tervekhez.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés;
  • Részvétel egy modern, innovatív beruházás megvalósításában;
  • Fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

Kérem, amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, a "Jelentkezés" gombra kattintva, magyar és angol nyelvű önéletrajzának csatolásával jelentkezhet.

Debrecen
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 20.06.2024

Állás megosztása