Ugrás a tartalomra

ÉPÍTÉSZ SZAKTANÁCSADÓ

Amiben fontos szereped lesz:

  • Építészekkel, beruházókkal és fővállalkozókkal együttműködve kapcsolatok kiépítése és építési projektekhez kapcsolódó megoldásaik értékesítése.
  • Rendszereik és megoldásaik bemutatása építészeknek, beruházóknak és fővállalkozóknak.
  • Részvétel projekt-együttműködési megbeszéléseken, a vállalat érdekeinek képviselete.
  • Aktív részvétel a vállalat által kínált termékek népszerűsítésében (előadások, konferenciák, rendezvények, vásárok).
  • Új üzleti lehetőségek proaktív keresése, az azonosított projektek minősítésének és nyomon követésének elvégzése.
  • Projektinformációk gyűjtése, rendszerezése és frissítése.
  • Műszaki tanácsadás építész stúdiók számára, együttműködés helyi értékesítési támogató mérnökeikkel és lengyel műszaki osztályukkal a szükséges megoldások időben történő elkészítése érdekében.

A sikeres munkádhoz szükséged lesz az alábbiakra:

  • Egyetemi vagy főiskolai mérnöki diploma: építőmérnöki vagy építészmérnöki vagy gépészmérnöki diploma.
  • Legalább 2 év tapasztalat az építőiparban mérnök-értékesítőként.
  • Tapasztalat tanácsadói értékesítésben.
  • Aktív üzleti hálózat az építőiparban érdekelt felekkel (beruházók, fővállalkozók, építészek).
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség angol nyelven.
  • ArchiCAD, Revit, AutoCAD szoftveres ismeretek.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó készség.
  • Önállóság és időmenedzsment készségek.
  • Agilis, proaktív személyiség.

Pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Az építőipar számára alumíniumrendszerek és megoldások értékesítésében szerzett tapasztalat.

Amivel Partnerünk megbecsül Téged és a munkádat:

  • Tapasztalati szintedhez illeszkedő alapfizetés.
  • Megbízható, stabil vállalati háttér.
  • Vállalati autót biztosítanak, tankolókártyával – teljeskörű magánhasználatra.
  • Modern munkakörnyezet.
  • Egészségügyi biztosítás.
  • Kimagasló éves bónusszal értékelik a sikeres értékesítést.
  • Szakmai fejlődésed folyamatos támogatása, tréningeken való rendszeres részvétel lehetősége.
  • Munkaidődet Te osztod be, önállóan tervezheted meg a napjaidat.

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, valamint országos.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küld el angol és magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 03.07.2024

Állás megosztása