Ugrás a tartalomra

ELEKTRONIKAI FEJLESZTŐ MÉRNÖK

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:

  • Az elektronikára összpontosító fejlesztésekkel, majd ezen termékek próbagyártásba és szériagyártásba vezetésével.
  • Lámparendszerekhez kapcsolódó nyomtatott áramkörök tervezésével, kialakításával és tesztelésével.

  • Termékek és elektronikus áramkörök fejlesztése, kapcsolási rajzok, nyákminták elkészítése.

  • Új beszállítói termékek tesztelése az elektronika területén.

A pozíció betöltéséhez szükséged lesz:

  • Legalább középfokú vagy felsőfokú végzettség.
  • Elektronika/elektrotechnika területén szerzett szakképesítés, vagy minimum 1 éves elektronikai tapasztalat (akár hobbi szinten is).

  • Magabiztos kommunikáció angol vagy német nyelven.

  • Önállómunkavégzés, megoldásorientált gondolkodásmód és csapatmunka képessége.

Amivel megbecsülik munkádat:

  • Kiemelkedő bérezésedet Euróban fogod kapni.
  • Hosszú távú munkalehetőséget, stabil céges hátteret.
  • Költözésedet is támogatnák.
  • Egyéni továbbképzési lehetőségeket.

  • 14 havi munkabért.

  • Vonzó szociális juttatásokat.

  • Szakmai fejlődési lehetőséget.

  • Rugalmas munkaidő beosztást.

Munkavégzés helye: Ausztria, 4776 Diersbach

Munkaidő: Rugalmas munkabeosztás (hétfőtől péntekig 7:00-17:00. között), heti 38,5 óra.

Amennyiben készen állsz, hogy szakmai tudásodat egy új környezetben kamatoztasd és egy sikeres, jövőorientált vállalatnál dolgozz, ne habozz! Küldd el frissített angol vagy német nyelvű önéletrajzodat, és légy része ennek az izgalmas kalandnak!

Austria
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 10.10.2024

Állás megosztása