Ugrás a tartalomra

Elektromos Karbantartó

Állás címe: Elektromos karbantartó technikus

Helyszín: Lukácsháza, Magyarország

Cég: Egy gyártó cég Lukácsházán tapasztalt Elektromos Karbantartó Technikust keres csapatába.

Feladatok:

  • Elektromos karbantartási és javítási feladatok végrehajtása a termelési berendezéseken és létesítményeken
  • Hibaelhárítás és diagnosztizálás elektromos rendszerekkel, berendezésekkel és gépekkel kapcsolatban
  • Preventív karbantartás elvégzése elektromos berendezéseken és rendszereken
  • Pontos nyilvántartás vezetése a karbantartási tevékenységekről és az eszközök állapotáról
  • Együttműködés a termelési csapatokkal a leállási idő minimalizálása érdekében, és az eszközök hatékony működésének biztosítása érdekében
  • Betartás a biztonsági előírásoknak és a vállalati szabályzatnak

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség vagy annak megfelelő képesítés
  • 1+ év tapasztalat elektromos karbantartásban és javításban
  • Ismeretek elektromos rendszerekről, beleértve a motorokat, meghajtókat és vezérlőket
  • Képesség az elektromos sémák és diagramok olvasására és értelmezésére
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készségek
  • Képesség önálló és csapatban dolgozni

A sikeres jelölt versenyképes fizetést és juttatási csomagot kap.

Ha egy tapasztalt elektromos karbantartó technikus vagy, és új kihívást keresel, kérjük, jelentkezz még ma!

Vas
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 17.09.2024

Állás megosztása