AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Merülj el a kihívásokban és legyél részese az egyik legmagasabban automatizált, kétszeres Top Employer minősítésű gyárnak

Elektromos karbantartási technikus

(Technician - Electrical maintenance)

ahol a siker és a fejlődés új útjára léphetsz!

Amit kérnek a pozíció betöltéséhez:

  • Villamosmérnök, elektrotechnikus, automatizálási technikus, mechatronikai technikus, gyengeáramú villanyszerelő végzettség
  • MS Office felhasználó szintű ismerete (legfőképp Excel)
  • Műszaki rajz olvasási és készítési ismeret
  • Pneumatikus és hidraulikus alapismeretek
  • Alap PLC, hajtás, hardver interface ismeret
  • Alap szervo vezérlő rendszerek ismerete
  • Karbantartási tevékenységekhez szükséges biztonsági követelmények ismerete
  • Jó kommunikációs és kapcsolatépítési készség

A feladataid a következők lesznek:

  • Hidraulikus, pneumatikus és elektro-pneumatikus eszközök üzemeltetése
  • Új eszközök beüzemelése, hibák szervizelése
  • Elektromos karbantartási munkák megtervezése, a folyamatok minőségének javítása
  • Segítségnyújtás a termelő berendezések hibaelhárításban és javításokban (PLC, HMI, Szervo/ AC hajtás, és felügyeleti számítógépek)
  • Vezérlőkkel, meghajtókkal és vezérlési technikákkal kapcsolatos termelés áramlásának biztosítása
  • Hibafelmérés és analízis, javaslatok készítése a fejlesztésre
  • Biztonsági feltételeknek és elektromos jeleknek való megfelelés biztosítása
  • Időszakos elemzések és riportok készítése
  • Technikus kollégák támogatása, folyamatos fejlesztése
  • Automatizált gyártószalag karbantartása
  • Automatikusan működő robotok programozása, karbantartás

Amit kínálnak:

  • Éves bónusz
  • Cafeteria és ingyenes ebédelési lehetőség
  • Albérlet támogatás (60 km felett br. 90 000 HUF)
  • Házasságkötés, és gyermekvállalás esetén egyszeri egyösszegű támogatás
  • Munkába járás költségtérítése
  • Bérelőleg rendszer
  • Rendszeres éves béremelés
  • Ad-hoc kisebb értékű juttatások

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyöshalász (vállalati busz felvevő pontjai: Puskás Ferenc Stadion, Hősök Tere, Kacsó Pongrácz lakótelep, Szerencs utca)

PLUSZ amit a Get Work DÍJMENTESEN biztosítani tud a számodra:

  • DokiApp – online egészségügyi szolgáltatás: bármilyen egészségügyi probléma esetén több éves szakmai háttérrel rendelkező szakemberek nyújtanak teljeskörű szolgáltatást és megoldást (munkanapokon és hétvégén is hívható (9:00-18:00 között)
  • Számíthatsz Ránk program: Magánéleti, pénzügyi, jogi vagy egészséggel kapcsolatos problémákban szakértői csapat áll rendelkezésedre 0-24 órában
  • Getworking: egy olyan céges kommunikációs alkalmazás, amin keresztül értesítünk Téged a legfontosabb tudnivalókról, pl.: a munkáddal és személyes biztonságoddal kapcsolatban

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM AZ ÁLLÁSRA” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!

Kérdés esetén, keressen bizalommal: dora.bernad@getwork.hu

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Elektromos karbantartási technikus - GYÖNGYÖSHALÁSZ

Gyöngyöshalász, 3212 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 14.09.2024

Állás megosztása