Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Disztribúciós partnerkapcsolati munkatársként félig back office, félig front office feladatokat fogsz teljesíteni. Többek között a a sales csapat támogatása az üzleti célok elérése érdekében, a kijelölt régió ügyfeleinek támogatása, a rendelések pontos feldolgozása, valamint a kiváló partnerkapcsolat fenntartása.

Félig back office - félig front office feladatok:

  • A folyamatok minőségének ellenőrzése, és minden, ami hozzájuk kapcsolódik.
  • Kapcsolattartás és napi kommunikáció a forgalmazókkal.
  • Minden tranzakció (például rendelésbevitel, nyomon követés, készletfrissítés, visszáru jelentés, számlázás, reklamáció és jóváírás) a legmagasabb színvonalon, precízen és a megadott határidőn belüli elvégzése
  • Az ügyfélhívások és panaszok hatékony és szakszerű kezelése a szolgáltatási szintről szóló megállapodással összhangban.
  • Magas színvonalú ügy- és hívásnaplók vezetése, rendszeres frissítése.
  • Hatékony együttműködés az értékesítéssel, a pénzügyi részleggel és más belső csapatokkal.

Elvárások / Requirements

  • Folyékony, tárgyalóképes angol és francia nyelvtudás
  • Partner-kapcsolattartói, ügyféltámogatói és rendelésfeldolgozási tapasztalat dinamikus, vállalati környezetben.
  • Tapasztalat az SFDC, az MS Office és az SAP rendszerekben.
  • Erős kommunikációs és szervező készségek.
  • Dinamikus, nyitott és pörgős személyiség.
  • Pontosság, precizitás az adatbevitel terén

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes bér cafeteriával és éves bónusszal.
  • Egészségbiztosítás, korlátlan hozzáféréssel a vizsgálatokhoz és szűrésekhez.
  • Hibrid munkarend (heti 2 nap home office).
  • 100%-os utazási támogatás a Budapesten kívül lakó munkavállalók számára.
  • Plusz juttatások házasságkötés, gyermekvállalás és iskolakezdés esetén.
  • Belső ajánlási rendszer
  • AYCM lehetőség / konditerem támogatás

Randstad Hungária Kft. logó

Disztribúciós Partnerkapcsolati Munkatárs (Francia nyelvtudással)

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 12.09.2024

Állás megosztása