Ugrás a tartalomra
Diszponens
A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

A feladataid lesznek:

  • Projektek koordinálása és kapcsolattartás az ügyfelekkel alkatrészekkel kapcsolatban, szükség esetén megállapodások kötése az ügyfelekkel az alkatrészszállításról;
  • Ügyféladatok berögzítése az SAP-ba és minden információ időben történő frissítése;
  • Ügyfélhívások zökkenőmentességének biztosítása, ennek megfelelően input szolgáltatása az MRP-futtatáshoz;
  • MRP futtatás elvégzése és a hibátlan MRP (anyagszükséglet-tervezés) biztosítása, valamint hibák kijavítása;
  • Beszállítókkal szembeni igények értékelése, és a felszabadítások/lehívások elküldése a beszállítóknak, valamint az anyagok időben történő szállításának nyomon követése;
  • Az anyagok rendelkezésre állásának ellenőrzése és kezelése a vevői felszabadításokhoz/lehívásokhoz a készletpolitikának megfelelően, és anyaghiány elkerülése;
  • Nem elkerülhető anyaghiány esetén időben a felső vezetés tájékoztatása az érvényes szervezeti struktúrának megfelelően;
  • A logisztikai törzsadatok minőségi ellenőrzése a felelős területen;
  • A működő tőke (nyersanyag, kész alkatrészek) csökkentésére/javítására javaslattétel;
  • Készletek kezelése;
  • Gondoskodás az SAP paraméterek helyes használatáról;
  • Tevékenységek koordinálása, beleértve a mérnöki változtatásokat, SOP és EOP;
  • Készletek ellenőrzése szúrópróbaszerűen;
  • Ügyfélportálok pontos használata.

Amit tőled várunk:

  • Alapfokú diploma, logisztikával kapcsolatos szakirányon;
  • Autóiparban szerzett munkatapasztalat;
  • Logisztikai, szállítási, vámügyi és operatív üzemi folyamatok ismerete;
  • Logisztikai SAP, SAP kiküldési folyamatok, SAP elemzés, optimalizációs eszközök, paraméterek és törzsadatok, valamint SAP-n belüli összefüggések magasfokú ismerete;
  • Angol és magyar nyelvtudás;
  • Erős kommunikációs és szervezési készség, komoly elhivatottság és csapatmunkára való készség.

Amit mi biztosítunk:

  • Versenyképes fizetést és juttatási csomagot;
  • Szakmai fejlődési lehetőségeket;
  • Modern munkakörnyezetet;
  • Stabilitást, hosszú távú karrierlehetőségeket.