Ugrás a tartalomra

Digitális szoftvermérnök

Csatlakozz Magyarország egyik legnagyobb összeszerelő cégéhez Gyöngyösön.

Jelentkezz partnercégünk csapatába és kamatoztasd tudásod egy nagy múltú gyártócégnél Digitális szoftvermérnök pozícióban.

Feladatok

  • Digitális megoldások, beleértve weboldalak, mobilalkalmazások és digitális felületek fejlesztése és megvalósítása

  • Különböző digitális platformok és technológiák integrálása a zökkenőmentes működés és adatáramlás biztosítása érdekében

  • Digitális rendszerek folyamatos optimalizálása teljesítmény, felhasználói élmény és skálázhatóság szempontjából

  • Felhasználói adatok és visszajelzések elemzése a digitális stratégia és fejlesztések informálása érdekében

  • Digitális projektek vezetése és menedzselése a koncepciótól a megvalósításig, biztosítva a határidők és költségvetések betartását

  • Szoros együttműködés a tervezési, IT és termékmenedzsment csapatokkal a digitális kezdeményezések üzleti célokkal való összehangolása érdekében

  • A legújabb digitális trendek és technológiák naprakész követése, új eszközök és gyakorlatok ajánlása a digitális stratégia javítása érdekében

  • Folyamatos támogatás és karbantartás biztosítása a digitális rendszerek számára, a felmerülő problémák elhárítása

Egyéb információk

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Munkaidő: H-P: 8:00-16:30

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség számítástechnika, információtechnológia, digitális média vagy kapcsolódó területen

  • Tapasztalat digitális mérnöki, szoftverfejlesztési vagy kapcsolódó területen, legalább 1-3 év

  • Jártasság programozási nyelvekben, mint például HTML, JavaScript, Python

  • Tapasztalat digitális eszközökkel és platformokkal (pl. CMS, CRM, e-kereskedelmi platformok)

  • Erős analitikai és problémamegoldó készségek

  • Kiváló kommunikációs és projektmenedzsment készségek

  • Felhasználói élmény (User Experience) és felhasználói felület (User Interface) elveinek ismerete

Amit nyújtunk:
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

  • Munkába járási támogatás

  • Cafeteria

  • Fejlődési lehetőség

  • Hosszútávú munkalehetőség

Gyöngyös
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 03.07.2024

Állás megosztása