Ugrás a tartalomra

CSEMPE,SZANITER ÉRTÉKESÍTŐ

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Magas szintű ügyfélélmény biztosítása az értékesítési folyamat során.
  • Ügyféligények felmérése, és új ötletek kitalálása, megvalósítása.
  • Klasszikus adminisztrációs feladatok ellátása (számlázás, ajánlatkészítés, rendelés rögzítés).
  • 3D látványtervezés készítése az ügyfelek elégedettségének növelése érdekében.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal és partnerekkel.

Szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Legalább 1-3 éves tapasztalat csempe- és szaniter értékesítés terén.
  • Céltudatos, motivált hozzáállás, kiváló kommunikációs készség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).
  • B kategóriás jogosítvány.

Pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Építőipari értékesítési tapasztalat.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret.

Amit Partnerünk kínál:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbérezést adnak.
  • Felső határ nélkülijutalékot biztosítanak az egyedi forgalom arányában.
  • Támogatják munkába járásod.
  • Egy fiatalos csapat tagja lehetsz, ahol jó munkahelyi légkör és összetartó közösség vár Rád.

Munkavégzés helye:Székesfehérvár

Munkaidő:Nyári nyitvatartás: 07:00-17:00 (két műszakban: 07:00-16:00 vagy 08:00-17:00), minden második szombaton 07:00-12:00.

Téli nyitvatartás: 7:30-16:00, minden második szombaton 07:30-12:00.

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezzfrissített MAGYAR nyelvűönéletrajzodcsatolásával az alábbi gombra kattintva:

Székesfehérvár
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 09.10.2024

Állás megosztása