Ugrás a tartalomra

CI engineer

Continuous Improvement Engineer

Az Ön új cégeFolyamatos fejlesztési mérnök pozíció nyitott jól ismert nemzetközi, autóipari elektronikai és elektronikai termékkör gyártásával foglalkozó partnerünk csapatában Győr-Moson-Sopron megyében.
Az Ön új pozíciója:

  • A gyártó területek folyamatainak működésének elemzése, fejlesztési lehetőségek felismerése
  • Részfolyamatok fejlesztése, hatékonyságnövelés LEAN eszközök alkalmazásával, projektek utókövetése, elemzése, dokumentálása
  • Költség- és gyártási hulladékcsökkentési lehetőségek felmérése, projektek kezdeményezése
  • Kaizen workshopok koordinálása
  • A projektekhez, iniciatívákhoz kapcsolódó tréningek szervezése, oktatások tartása

Mire van szüksége a sikerhez?

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • autóipari gyártókörnyezetben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • termelési folyamatok fejlesztésében szerzett gyakorlat
  • Lean eszközök alapos ismerete
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit a partnerünk kínál?

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások: bónuszok, cafeteria
  • biztos munkaadói háttér egy stabil iparágban
  • modern munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, innovatív technológiák megismerése

CI engineer

Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 17.09.2024

Állás megosztása