Ugrás a tartalomra

Betanított munka

Feladatok:

  • Logisztikai területen való fizikai munkavégzés (gumiabroncs pakolás)

Munkarend:

  • 3 műszak, beosztás szerint

  • Napi 8 óra

Munkavégzés helye: Dunaújváros

A munkavégzés egyszerűsített foglalkoztatás (EFO) keretein belül történik.

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség

  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés

  • Ingyenes buszjárat számos településről (Szabadszállás, Kunszentmiklós, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Paks, Dunakömlőd, Madocsa, Bölcske, Dunaföldvár, Kiskőrös, Akasztó, Dunatetétlen, Tételhegy, Solt, Dunaegyháza, Apostag, Dunaújváros, Baracs, Kisapostag, Pálfa, Vajta, Cece, Alap, Alsószentiván, Előszállás, Daruszentmiklós, Nagyvenyim, Fajsz, Bátya, Kalocsa, Dunapataj, Harta, Besnyő, Pusztaszabolcs, Adony, Kulcs, Rácalmás, Százhalombatta, Ercsi, Ráckeresztúr, Beloiannisz, Iváncsa, Székesfehérvár, Seregélyes, Sárosd, Szabadegyháza, Perkáta, Ozora, Vámszőlőhegy, Vámpuszta, Igar, Mezőszilas, Pusztaegres, Pincehely, Tolnanémedi, Simontornya, Sáregres, Nagykarácsony, Sárbogárd, Kislók, Mezőfalva, Bátaszék, Várdomb, Szekszárd)

Rácalmás, 2459 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 20.10.2024

Állás megosztása