Ugrás a tartalomra

test-header

Beruházási Projektmenedzser
test-header

BERUHÁZÁSI PROJEKTMENEDZSER

Scope

MOL 2030+ stratégiájával összhangban elkötelezettek vagyunk a magyarországi hulladékgazdálkodási rendszer körkörös hulladékgazdálkodás irányába történő átalakításában, melynek keretében jelentkezőtől elvárt legfőbb követelmény általános projektmenedzseri feladatok ellátása hulladékgazdálkodási rendszerek fejlesztése-, és/vagy hulladékkezelő létesítmény beruházások létesítése kapcsán.

Feladatok

  • Nagyobb-, és közepes komplexitású beruházási projektek önálló vezetése (hulladékkezelő létesítmény beruházási projektek-, vagy hulladékgazdálkodási rendszerek fejlesztésére irányuló logisztikai-, IT projektek, eszközbeszerzések) a projekt teljes életútján.
  • Felelősségvállalás a projekt minőségben történő megvalósítására a projekt minden életszakaszában.
  • A mindenkori projektcsapat munkájának irányítása, támogatása.
  • Vezetői összefoglalók készítése, prezentálása, adatszolgáltatás
  • Projektadminisztrációs feladatok ellátása
  • Társterületekkel, külső partnerekkel való szoros együttműködés, kapcsolattartás

Követelmények

  • Egyetemi végzettség (műszaki, gazdasági) és minimum 3 év beruházási, vagy projektmenedzseri területen szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Kommunikációs szintű angol és magyar nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek legalább az alábbi alkalmazások esetében: (MS Office, MS Project)

Képességek

  • Csapatmotiváció, kiváló szervezői képesség, proaktivitás
  • Agilitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz, felelőségteljes munkavégzés
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: BUDAPEST

Budapest
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 15.09.2024

Állás megosztása