Ugrás a tartalomra

Bérszámfejtési/munkaügyi specialista (Heves megye)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk kollégát bővülés miatt:

Pozíció leírása:Bérszámfejtési, adózási és társadalombiztosítási feladatok ellátása;
Bérszámfejtés során felmerülő problémák megoldása;
Munkavállalók be- és kiléptetése, a dolgozók személyes adataiban és a munkaviszonyukban bekövetkező változások kezelése;
A jogszabályokban bekövetkező változások nyomon követése;
HR projektekben való részvétel;
Kapcsolattartás a munkavállalókkal, társosztályokkal telefonon és elektronikus úton;
Riportok, kimutatások, statisztikák készítése a vezetőség részére;
Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Elvárások:

Bérszámfejtő és tb ügyintéző végzettség;
Bérszámfejtésben szerzett néhány éves releváns tapasztalat;
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban-szóban egyaránt;
Bérszámfejtés/HR rendszerekben és Microsoft Office-ban való jártasság;
Kiváló Excel tudás;
Munkaügyi törvények, adószabályok és bérszámfejtési eljárások ismerete;
HR kontrolling ismeretek;
Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete;
Kiváló kommunikációs készség, vevőközpontú szemlélet.

Amit nyújtunk:

Egészséges munkakörnyezet;
Emberközpontú vállalat;
Családias légkör;
Stabil csapat és vállalati háttér;
Home office lehetőség (heti 1-2 nap);
Versenyképes bér, juttatási csomag és bejárás támogatás;
Költözés esetén lakhatási támogatás.

Maklár, 3397 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 25.10.2024

Állás megosztása