AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Becsiszoló munkatárs

Ha igaz Rád, hogy:

· minimum 1 éves optikai tapasztalattal rendelkezel,

· középfokú végzettséged van,

· érdeklődsz az optika világa iránt,

· nem ijedsz meg a kihívásoktól és nehézségektől, hanem azonnal a megoldásra fókuszálsz,

· szereted, ha minden gördülékenyen és hatékonyan zajlik,

· alaposan és pontosan dolgozol, akkor Téged várunk a csapatunkba!

Feladataid lesznek:

· Lencsék szortírozása, keretekkel való összepárosítása több műszakban

· Szemüveglencsék lecsiszolása automata gépekkel

· Együttműködés a részlegen dolgozó látszerészekkel

Miért csatlakozz hozzánk?

· Belekóstolhatsz az optika világába a gyártói oldalról

· Igazi értéket teremthetsz, nagyban hozzájárulhatsz partnereink és vevőink elégedettségéhez

· Segíted munkáddal az embereket, hogy jobban és élesebben lássanak, ezáltal teljesebb életet élhessenek

· Határozatlan idejű munkaszerződést és versenyképes juttatási csomagot ajánlunk számodra (cafeteria, étkezési hozzájárulás, bónusz, kedvezményes szemüveglencse vásárlás, stb.)

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával.

További információért hívd az alábbi telefonszámot: +36 20 295 8598

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-közvetítés engedély száma: 10097-1/2012-0100-848

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.