Ugrás a tartalomra

AUTÓSZERELŐ

Feladatok:

  • MAN 3,5t/7,5t/12t, nyerges vontató, Mercedes Sprinter és Mercedes Atego tehergépkocsik javítása

Elvárások:

  • Középfokú autószerelői végzettség
  • Legalább 1-3 év autószerelőként szerzett szakmai tapasztalat
  • C kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előnyök:

  • Tehergépkocsik (hűtőberendezések, emelőhátfalak, tachográf) szerelésében szerzett tapasztalat
  • CE kategóriás jogosítvány

Amit kínálnak:

  • Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő bérezés, cafetéria - OTP Szép kártyán
  • Teljesítményértékelés szerinti juttatás
  • Határozatlan idejű munkaviszony, heti 40 órás munkavégzés
  • Egy stabilan fejlődő nagyvállalat által nyújtott biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés és karrierépítés lehetősége
  • Korszerű, klimatizált, fűtött, modern szerszámkészlettel felszerelt műhely
  • Inspiráló munkakörnyezet és kitűnő munkahelyi légkör
  • Étkezési – és zuhanyzási lehetőség
  • Családbarát munkahely (A cég hivatalosan is viseli a Családbarát munkahely védjegyet!)
  • Hatalmas céges bulik, sport- és kulturális programok, csapatépítők
  • Születésnapi ajándék és sok más meglepetés év közben

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig napi 8 óra.

Munkavégzés pontos helye:

  • Saját telephelyen belüli műhelyükben történik (4002 Debrecen, Balmazújvárosi út 10.)

Ha izgalmas kihívásnak érzed ezt a pozíciót és szívesen dolgoznál velük egy csapatban, akkor ne habozz, hanem küldd el önéletrajzod az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!