Ugrás a tartalomra

Automatizálási vezető

A cégről:

Német multinacionális gyártópartnerünk a gyáruk komplett, teljes körű automatizálási projektjének élére keresi vezetői kollégáját.

A feladataid:

  • Automatizációs stratégia alakítása
  • Technikusi és mérnöki csapat vezetése
  • Ipar 4.0 fejlesztések, PLC programozás, egyéb villamos vezérlések esetleges módosítása
  • Meglévő berendezések fejlesztése automatizálási szempontból és egyéb automatizálási feladatok

Elvárások:

  • Gépész-, Villamos-, vagy Mechatronikai mérnök végzettséged van (Előny: robotika, automatizálási szakirány)
  • Vezetői és projektmenedzsment tapasztalat
  • Min. 3-5 éves tapasztalat az automatizálás területén
  • Magas szintű FANUC robotprogramozási és PLC programozási ismeretekkel rendelkezel
  • A Smart factory, Ipar 4.0, Ipar 5.0 ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudásod legalább középfokú

Amit a cég kínál:

  • Rugalmas munkarend
  • Célprémium rendszer, 13. havi fizetés
  • Jelenléti és senioritási bónusz
  • Cafeteria juttatások, céges mobiltelefon, laptop
  • Szükség esetén lakhatási támogatás
  • Nemzetközi munkakörnyezet, Németországi kiküldetések
  • Szakmai képzések támogatása

Somogy
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 13.09.2024

Állás megosztása