Ugrás a tartalomra

Autóipari hegesztő Komárom

Több, mint 30 éve működő nemzetközileg elismert autóipari partnerünkhöz keresünk hegesztőket INGYEN SZÁLLÁSSAL

Feladatok

·Buszok és személygépjárművek váz szerkezetének hegesztése

Egyéb információk

  • Jelentkezés kizárólag önéletrajzzal

  • Kezdés: azonnal!

  • Munkavégzés helye: Komárom

  • Műszakrend: 1 műszakos munkarend ( 07:00- 15:00 )

  • A szakmában eltöltött tapasztalat alapján a bérsáv változó

  • Tapasztalat nélküli pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások:

·Műszaki rajz ismerete ( az interjú során tesztelésre kerül )

·Szakmunkás bizonyítvány

·Jó fizikum

·Terhelhetőség

Amit nyújtunk:

· Egy műszakos munkarendben, nemzetközi hátterű cégnél dolgozhatsz

· Bérezésed a szakmádban eltöltött éveid alapján növekszik a vállalatnál

· Különböző bónuszokban részesülhetsz akár próbaidőd alatt is (csatlakozási bónusz, termelést ösztönző bónusz)

· További bónuszok próbaidő után ( Cafeteria, jelenléti bónusz, teljesítmény bónusz)

· Munkába járási támogatás autóval bruttó 45 Ft/km vagy céges busszal ingyenesen

· Ingyen szálláslehetőséget

Előnyök:
  • Több éves hegesztői tapasztalat

  • Autóipari tapasztalat

Komárom
Teljes munkaidős
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 15.09.2024

Állás megosztása