Ugrás a tartalomra

Anyagmozgató

  • Az anyagok mozgatása, átvétele
  • Beérkező anyagok csomagolása
  • A készlet kiadásra való előkészítése, kiadóhelyre szállítása és átadása

Elvárások / Requirements

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 1 műszakos munkarend, 8 órás beosztásban
  • Túlóra vállalása
  • Becsületes munkavégzés
  • Teherbírás, jó fizikum
  • Előny: raktározási tapasztalat

Amit nyújtunk / Benefits

  • Havi bér bruttó 290.000 Forint +
  • Teljesítmény bónusz bruttó 25.000 Forint havonta
  • Jelenléti bónusz bruttó 45.000 Forint havonta
  • Ösztönző bónusz
  • Napi szintű ingyenes étkezés (választható menü)
  • Ingyenes, klimatizált vállalati buszok, vedd igénybe már az interjúra való bejutáshoz is!
  • Azonnali munkakezdés
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Szezonális ösztönző ajándékok
  • Különdíj a hónap dolgozóinak és a legjobb fejlesztési javaslatok kitalálóinak
  • Rendszeres nyeremény- és kvízjátékok értékes ajándékokért cserébe
  • Kedvezményes termék vásárlás
  • Sport és kulturális programok támogatása,
  • Csapatépítő tevékenységek és családi programok szervezése.

Ha többre vágysz vagy váltani szeretnél bizalommal fordulj hozzánk az alábbi elérhetőségek egyikén:

Telefon: +36 20/333-4450 +37/540-016

E-mail: jaszfenyszaru@trenkwalder.com

Ha felkeltette az érdeklődésedet a munkalehetőség, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva, csupán 1 perc alatt elküldheted jelentkezésed!
Ha minket választasz, számíthatsz a stabil nemzetközi háttérre, a rugalmasságra és a jövőben felmerülő kérdéseidre adott gyors válaszokra! Szerintünk érdemes tenned egy próbát!

a0t5800000FbhYPAAZ

Jászfényszaru, 5126 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 12.09.2024

Állás megosztása