Ugrás a tartalomra
Alapanyag tervező
A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

A feladataid lesznek:

  • A gyártási megrendeléseken és előrejelzéseken alapuló anyagigény és beérkeztetési tervek kidolgozása és végrehajtása;
  • A szállítási ütemtervek figyelemmel kísérése és időben történő figyelmeztetés a lehetséges késésekről. Az anyagok osztályozása és szállítási státuszuk nyomon követése a folyamatos ellátás biztosítása érdekében;
  • Az alapanyag szállítmányok nyomon követése a termelési tervekkel összhangban;
  • Folyamatos együttműködés a beszállítókkal és társszervezetekkel (termelés, beszerzés, raktár stb.) a szállítási problémák kezelése és enyhítése érdekében;
  • A raktárkészletben megjelenő eltérések kezelése; a kapcsolódó folyamatfejlesztések ösztönzése;
  • A szállítási folyamatok és a beszállítói szállítási pontosság javítása. A belső beszállítói ellátás optimalizálása és a beszállítói teljesítményszintek kezelése.

Amit tőled várunk:

  • Felsőfokú végzettség ellátásilánc-menedzsment vagy más kapcsolódó területen;
  • Legalább 3 év tapasztalat a gyártástervezés és az alapanyag tervezés területén;
  • Projektmenedzsment, adatelemzés és kockázatkezelés terén szerzett ismeretek;
  • PLM és ERP rendszerek ismerete;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • Erős kommunikációs és szervezési készség;
  • Jó együttműködési készség;
  • Debreceni on-site munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat;
  • SAP ismeret.

Amit mi biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.

Debrecen
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 05.09.2024

Állás megosztása