Ugrás a tartalomra

Beszerző / Győr /

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nagynevű facility szolgáltató központ Magyarországon.

Nagynevű nemzetközi gyártó vállalatok a Partnereik.

Magyarországon, Győrben van a regionális feladatokat ellátó beszerzői csapatuk és ide keresünk új kollégákat (több fő), az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:A leendő kolléga a társterületek megrendelései alapján fog beszerezni indirekt és direkt anyagokat;
Rögzíti a megrendeléseket a vállalatirányítási rendszerben;
A beszállítóktól árajánlatokat kér be és a szállítási idő/megbízhatóság/ár alapján döntést hoz arról, hogy melyik beszállítótól rendeljék az árut;
Az árakat és fizetési feltételeket letárgyalja a beszállítóval;
Együttműködik a német anyacég beszerzőivel (német nyelven);
Folyamatosan kapcsolatot tart a beszállítóval (amíg az áru meg nem érkezik a megrendelt helyre);
Riportolni a beszerzési vezetőnek fog.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Elvárások:

Beszerzői vagy logisztikai tapasztalat;
Társalgási szintű német nyelvtudás (anyacég miatt);
Emellett, a beszállítók miatt lengyel VAGY szlovák nyelvtudás.

Amit nyújtunk:

Érdekes, sokrétű feladatok;
Nyelvhasználat lehetősége;
Work-life balance és home office lehetősége a próbaidő után (heti két nap).

Győr
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 12.09.2024

Állás megosztása