Ugrás a tartalomra

Junior Consultant

A Magyarországon 1991 óta jelen lévő Forvis Mazars az egyik vezető hazai könyvvizsgáló és tanácsadó vállalat. 200 magasan képzett és elkötelezett szakemberrel teljes körű szolgáltatást nyújtanak ügyfeleiknek valamennyi ágazatban, a pénzügyi és a banki szektorban ugyanúgy, mint az iparban és a szolgáltatások területén. Ügyfeleik között a tőzsdén jegyzett, nemzetközi nagyvállalatok hazai leányvállalatai mellett megtalálhatók a magyar kis- és középvállalatok is.

Feladatok:

  • Részvétel vállalatátvilágításban: társaságok pénzügyi, kereskedelmi, működési és adózási helyzetének felmérésében; a vállalat jövedelmezőségének, cash-flow helyzetének elemzése, eszközeinek, kötelezettségeinek és finanszírozási struktúrájának vizsgálatában
  • Részvétel vállalati átalakulásokkal, vállalatértékeléssel kapcsolatos feladatokban
  • Részvétel társaságok eljárásrendjének és belső ellenőrzésének értékelésében, belső ellenőrzési rendszerének fejlesztésében, kockázatkezelési módszerek kidolgozásában
  • Részvétel egyéb tanácsadási munkákban: nemzetközi és magyar számviteli tanácsadás, megfelelőségi vizsgálatok, pénzügyi és tranzakciós tanácsadás

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok számviteli/pénzügyi területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos Ms Office ismeretek (kiemelten excel)

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8:00 és 17:00 között
  • Heti minimum 30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2200 Ft/óra diákbér
  • BKK bérlet térítése
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató légkör
  • Széles körű iparági ismeretekre tehetsz szert

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Heti 40 óra vállalása

Jelentkezés: Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Budapest
Szakmai gyakorlat, diákmunka

Frissítés dátuma: 01.08.2024

Állás megosztása