Ugrás a tartalomra

Adminisztratív kisegítő

Partnercégünk, a Bellio Trade Kft. prémium minőségű és kézműves termékekből összeállított lakossági és exkluzív üzleti ajándékcsomagokat készít. Legyél Te is a csapatuk tagja!

Feladatok:

  • Ügyvezető napi munkájának támogatása
  • Adatrögzítés Excelben
  • Megrendelések kezelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 9:00-17:00 óra között
  • Heti minimum 15 óra vállalása
  • Szükséges hétfő-péntek között minden napon részt venni min. 2-3 órában

​Amit kínálunk

  • Bruttó 2150 Ft/óra
  • December végéig tartó diákmunka-lehetőség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük töltsd ki a lenti rövid űrlapot és csatold fényképes önéletrajzod! Néhány napon belül keresni fogunk a megadott elérhetőségen!

Budapest
Szakmai gyakorlat, diákmunka

Frissítés dátuma: 10.10.2024

Állás megosztása