Ugrás a tartalomra

test-header

Adminisztrációs gyakornok
test-header

Készen állsz a kihívásra, hogy Magyarország és a régió egyik meghatározó cégénél dolgozz?
Építsd tudatosan a karriered már az egyetemi éveid alatt is!
Legyél Te is részese egy kiváló csapatnak, legyél Te is MOL-gyakornok!

Csatlakozz a MOHU csapatához

pozícióban!

Feladatok:

· Használt sütőolaj törvényi megfelelés biztosítása érdekében BIONYOM adatbevallás készítésének feladatai.

· Dokumentumok összegyűjtése, rendszerezése, archiválása

· Dokumentumok scennelése szerkesztése

· Adatok feltöltése, leellenőrzése

Elvárások:

· Nappali tagozatos aktív/passzív hallgató jogviszony

· Logikus gondolkodás

· Precizitás

· MS Office felhasználó szintű ismerete – Főként Excel és Wword

· Nyitottság új feladatok ellátására, rugalmasság

Amit ajánlunk:

· Rugalmas időbeosztás, hogy az egyetemen is tudj teljesíteni.

· Szakmai gyakorlat leigazolása.

· Versenyképes fizetés, mellette céges Iphone, laptop jár.

Budapest
Szakmai gyakorlat, diákmunka
1-2 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 18.09.2024

Állás megosztása