Építőipari tevékenységgel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLAMOSMÉRNÖK

Az álláshoz tartozó elvárások:

Felsőfokú szakmai végzettség (villamosmérnök)
Építőipari kivitelezési területen szerzett tapasztalat
FMV jogosultság
Felhasználó szintű informatikai ismeretek
Önálló, pontos munkavégzés, határozott fellépés
Jó probléma megoldó készség

Főbb feladatok, munkák:

Projektek műszaki előkészítésében, kivitelezésében való részvétel (Ajánlati dokumentáció feldolgozása, ajánlattévők versenyeztetése, ajánlati dokumentációk mennyiségi és minőségi ellenőrzése, műszaki alternatívák keresése, döntés előkészítés)
Erőforrás, tervek, ütemtervek, költségtervek, elszámolások készítése
A kivitelezés operatív vezetése
Alvállalkozók szakmai koordinálása, ellenőrzése
A rábízott munkavállalók irányítása, elvégzett feladatok ellenőrzése
Technológiai elvárások betartása, betartatása
IVR rendszer működtetéséből a rá háruló feladatok teljesítése
Kivitelezés pontos ütemezéséhez szükséges anyagigények kigyűjtése, ütemezett megadása
Megrendelővel, hatóságokkal történő kapcsolattartás.

Amit kínálunk:

Stabil,hosszútávú munkalehetőség
Versenyképes jövedelem
Fejlődési lehetőség
Mobil telefon, laptop, munkába járás támogatása
Jó munkahelyi légkör

Munkabér:
Megegyezés alapján

Munkavégzés helye

Debreceni központtal, Hajdú-Bihar vármegye és Szabolcs-Szatmár Bereg vármegye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Hungary
Full time

Published on 14.09.2024