ÜZLETVEZETŐ

Főbb feladatok:

  • Az étterem napi operatív vezetése
  • Készletgazdálkodási feladatok lebonyolítása, megfelelő alapanyag gazdálkodás
  • Nyitási, zárási feladatok ellátása és pénzkezelés
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Személyzet napi/havi irányítása, beosztások tervezése, napi 6-8 fős csapattal

Amit Partnerünk vár Tőled:

  • Vendéglátó üzletvezetői végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Vezetői képességek, rendszerben való gondolkozás
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek

Amit Partnerünk kínál:

  • Stabil, biztos munkahely
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Teljes körű tréning
  • Rugalmas munkarend
  • Napi kétszeri étkezés, kávé, üdítő

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest, Diósd

Munkavégzés típusa:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra

magyar nyelvű önéletrajzodat, bérigényed megjelölésével

az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

ÜZLETVEZETŐ

Hungary
Full time

Published on 26.06.2024