Üzemvezető

Az új céged:
Partnerünk innovatív, autóipari termékgyártó vállalat, aki Hajdú-Bihar megyei gyárába keres termelési terület élére kollégát üzemvezető pozícióba.Amennyiben modern és tiszta munkakörnyezetben, automatizált gyártással rendelkező innovatív cégnél szeretnél dolgozni, magas minőségű termékek gyártásában közreműködni, várjuk jelentkezésedet!

Feladataid az új pozícióban:

  • Termelési részleg irányítása (40-100 fő)
  • Gyártási folyamatok napi működtetése
  • Termelési tervek megvalósítása
  • Erőforrások tervezése
  • Gyártási dokumentumok ellenőrzése és jóváhagyása
  • Alkalmazottak tréningtervének megvalósítása
  • Auditokon való részvétel
  • Munkavédelmi előírások betartatása

Amire szükséged van a sikerhez:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Magabiztos, középszintű angol nyelvtudás
  • Legalább 5 év termelési tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Mire számíthatsz partnerünktől:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Költözési támogatás

Amennyiben érdekel a lehetőség……kattints a „Jelentkezem” gombra, majd küldd el részünkre friss önéletrajzodat. Várjuk jelentkezésed!

Üzemvezető

Hajdú-Bihar
Full time

Published on 10.09.2024