Ügyviteli előadó

50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a tudást, valamint a stabilitást. Ha tudsz azonosulni ezzel a szemlélettel, akkor az alábbi lehetőség Neked szól;

 Tápanyag-gazdálkodási Üzletágunk bővülő csapatába keresünk új kollégát

Ügyviteli előadó munkakör betöltésére

Nádudvaron található Központunkba.

Amire nálunk számíthatsz;

  • Fix havi alapjövedelem,
  • béren kívüli juttatások (Szép kártya és Egészségbiztosítás),
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • céges buszjárat Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból,
  • az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatása.

Amiket a fentiekért cserébe Rád bíznánk;

  • Beérkező számlák ellenőrzése,
  • készletek nyilvántartásának vezetése, monitorozása,
  • listák, kimutatások, statisztikák készítése,
  • kapcsolattartás az alközpontok hasonló munkaköreiben dolgozó kollegákkal,
  • kapcsolattartás a beszállítókkal.

Várjuk a jelentkezésed, amennyiben;

  • gazdasági vagy agronómiai területen szereztél középfokú végzettséget,
  • számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek,
  • kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed segítségével hatékonyan tudsz együttműködni leendő kollégáiddal, fontos számodra a csapatszellem,
  • megbízhatóan, pontosan és következetesen végzed a rád bízott feladatokat.

A pozíció betöltésénél előnyt jelent;

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Office eszközök magas szintű ismerete.

Nádudvar, 4181 Magyarország
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 30.07.2024