Ügyfélkapcsolati menedzser - Budapest, VI. kerület

Feladatok:

  • A szervezet ügyfeleivel való kapcsolattartás komplex megvalósítása

  • Szolgáltatások ajánlása, reklamációk kezelése

  • Számlázási és technikai segítségnyújtás digitális szolgáltatásokhoz

  • Egységes válaszok kialakítása az ügyfelektől érkező kérdésekre

  • Visszajelzések összegyűjtése, rendszerezése

  • Saját vállalatirányítási rendszer fejlesztésének koordinálása, fejlesztőkkel való folyamatos kapcsolattartás

  • Ügyfél-kommunikáció összefogása, országos értékesítői szervezet segítése, támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, üzleti vagy pénzügyi végzettség

  • Előnyt jelent ügyfélkapcsolati / ügyfélszolgálati tevékenységben szerzett tapasztalat

  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

  • Motivált, pozitív és nyitott személyiség

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

  • Igényes, precíz munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • Stabil munkahely

  • Folyamatos fejlődési lehetőség

  • Újító ötletek befogadása, együttműködő vezetés

  • Bruttó 750.000 Ft-os alapbér + 13. havi juttatás

  • Felelősségteljes munkakör

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony

A munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. 35 éves múlttal rendelkező, széles körben ismert és elismert, országos jelenlétű vállalkozói érdekvédelmi szervezet számára keres új munkatársat.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.