Magyarország egyik legdinamikusabb, legstabilabb gépgyártó és pótkocsi forgalmazó vállalata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TERMELÉSVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

3-5 év termelési területen szerzett vezetői tapasztalat (mechanikai és/vagy elektromos szerelésben) szerzett tapasztalat

Szakirányú végzettség – mezőgazdasági gépszerelő végzettség előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

ERP ismeret

Főbb feladatok, munkák:

A terület dolgozóinak (50 fő) irányítása, feladatok kiosztása, munkafolyamatok ellenőrzése

Együttműködés a termelés többi területével (kiemelten szerkezetgyártással)

Vállalatirányítási rendszer használata, alkalmazása

Késztermék kibocsátási tervek összeállítása, folyamatos kontrollja

Termelési folyamatok fejlesztése, hatékonyság folyamatos javítása

A munkavállalók kiválasztása, folyamatos fejlesztése, értékelése

Heti kooperációk megtartása társterületekkel

Gyártó- és termelőeszközök felügyelete

Munka-, tűzvédelmi-környezetvédelmi szabályok betartása és betartatása

Munkabiztonsági szabályok betartatása

Megbízóról

Magyarország egyik legdinamikusabb, legstabilabb gépgyártó és pótkocsi forgalmazó vállalata, amely egész Közép-Kelet Európát kiszolgálja mezőgazdasági vontatmányokkal.

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalatnál

Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Abda

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Abda, 9151 Magyarország
Full time

Published on 13.10.2024